Lek. wet. Katarzyna Trojanowska

Jestem lekarzem weterynarii od 30 lat i naprawdę trudno mi w to uwierzyć, wydaje się, że wczoraj dopiero odbierałam dyplom. Przez te wszystkie lata pracowałam głównie z małymi zwierzętami. Pracuję na warszawskiej Ochocie.

Studia weterynaryjne ukończyłam w Warszawie w lipcu 1984 roku. Studia zootechniczne skończyłam rok wcześniej na tej samej uczelni (dwa pierwsze lata studiów w Niemczech).
W trakcie ostatniego roku odbyłam trzymiesięczną praktykę w Wyższej Szkole Weterynaryjnej w Hannoverze w Klinice Koni. Miałam wtedy też okazję obserwować pracę Kliniki Małych Zwierząt na tamtejszej uczelni.
Posiadam prawo wykonywania zawodu nadane przez Warszawską Izbę Lekarsko Weterynaryjną w 1985 roku.

Mieszkam z moimi trzema suczkami rasy Cavalier King Charles Spaniel. Mam też konia o imieniu Monti rasy „mieszanej”, który prowadzi życie bogatego rentiera w podwarszawskiej stajni ZIZI
Moją ambicją było zawsze stworzenie w przychodni takich warunków, w których zwierzęta czuły by się komfortowo, zminimalizowanie stresu zarówno zwierzaków jak i ich właścicieli. Myślę, że to w dużym stopniu udało się osiągnąć.
Teraz szykujemy się do remontu przychodni, rozwijania jej pod kątem techniczno sprzętowym.
Mam nadzieję że będziemy w niedługim czasie mogli sie Państwu pochwalić osiągnięciami w tej mierze.